best free Theme

Перейти до основного змісту »

Ласково просимо Вас до нашої Інтернет-Крамниці!

Ваша корзина порожня

Обслуговування Клієнтів у Інтернет-крамниці Nikolay.com.ua!

У даному розділі Ви знайдете інформацію про те, що потрібно робити при збоях в роботі з сайтом, при необхідності виконати повернення або обмін товару. Також ми розповімо про те, що потрібно пам'ятати при здійсненні покупок через інтернет і чому поважно використовувати захищене з'єднання при оплаті через інтернет.

Обслуговування Клієнтів

Обслуговування Клієнтів відбувається у робочі дні - з понеділка по п'ятницю, з 9 до 17.

Святкові Дні і Державні Дні - ВИХІДНІ ДНІ - при яких магазин НЕ працює! Відправка замовлень виконується у наступний робочій день!

Відправка замовлень відбувається на наступний робочий день, орієнтування в 9:30.

Доставка та оплата доставки

При оформленні замовлення Вам треба вказати зручний Вам спосіб доставки. Варіанти способів доставки: "Деливери", "САТ", "Гюнсел", "Автолюкс", "Ин-Тайм", "Ночной Экспресс", "Нова Пошта" (рус. "Новая почта") та "Укрпошта" (рос. "Укрпочта").

У пріоритеті, Ваше замовлення ми відправляємо кур'єрської службою "Нова Пошта" або "УкрПошта".

Найбільш зручний спосіб доставки куплених товарів в будь-яку точку України - експрес доставка до складу або дверей одержувача кур'єрською службою "Нова Пошта". Можливий і варіант із здобуттям сплаченого товару на складі в м. Харків.

При здобутті замовлення Ви оплачуєте саме замовлення на наш розрахунковий рахунок (окрім вартості доставки товару). Послуги кур'єрської службою, яка виконує доставку замовлення або пересилці - оплачуєте безпосередньо кур'єрській службі.

ПРИМІТКА: Якщо Ви вибрали безпосередньо кур'єрську службу "УкрПошта" - відповідно до умов "УкрПошти" - к вартості замовлення додається вартість послуг кур'єрської служби "УкрПошта" та сплачується на наш розрахунковий рахунок (загальна вартість замовлення складається з вартості вибраного товару та доставки, яку нам треба буде сплатити вартість поштового переказу по тарифах "УкрПошта").

Обмін і повернення

Термін обміну і повернення покупок в нашому інтернет-крамниці складає 14 календарних днів, відповідно до Закону України "Про захист прав споживачів".

  • У течії 14 днів з дня покупки Ви зможете:
  • Обміняти справний товар.
  • Обміняти товар або повернути гроші, якщо виявиться заводський дефект.

  • Повернення або обмін товару може бути за умови:
  • 1) товар не експлуатувався і збережений його товарний вигляд, усе входить в комплект: аксесуари, компоненти, документація і не порушена їх упаковка;
  • 2) збережені пломби, товарні і касові чеки, захисна плівка на екрані;
  • 3) програмне забезпечення не має бути активована.

Товари в разових упаковках поверненню і обміну не підлягають.

Оформлення замовлень

Для оформлення замовлення в "Корзині" натискуйте на кнопку «Оформити замовлення». Якщо Ви не в "Корзині", то наведіть курсор на значок корзини в правому верхньому кутку будь-якої сторінки. У спливаючем вікні виберіть «Оформите замовлення», щоб відразу перейти до оформлення, або виберіть «Повний список», щоб перейти в "Корзина".

ПРИМІТКА: якщо Ви не зареєстровані на нашому сайті, то виберіть один з пунктів «оформити замовлення без реєстрації» або «оформити замовлення з реєстрацією» і натискуйте кнопку «Продовжити». Платник: заповните необхідні поля, відмічені червоною зірочкою. У випадку, якщо введена адреса збігається з адресою доставки, то натискуйте кнопку «продовжити».

Спосіб доставки: відзначте зручний спосіб доставки з представленого списку і натискуйте «Продовжити». Спосіб оплати: виберіть зручний спосіб оплати і натискуйте «Продовжити». Якщо Ви хочете сплатити курьеру/транспортной компанії готівкою при здобутті або післяплатою, то повідомте нас про це!

Підтвердження замовлення: перевірте назву товару і його кількість, спосіб доставки і натискуйте «Підтвердити замовлення». Для Вашої зручності деталі оформлення замовлення (ім'я, адреса постачання) відображаються справа протягом проходження всіх кроків оформлення замовлення.

Спосіб розрахунку, Ціни & Акції

У нашому магазині Ви можете сплатити замовлення готівкою при здобутті, післяплатою або безготівковим способом оплати. Процес оформлення оплати описаний на 4 кроці, розділ «Оформлення замовлень».

Оплата через інтернет здійснюється по безпечному каналу передачі даних. Конфіденційна інформація надійно захищається.