best free Theme

Перейти до основного змісту »

Ласково просимо Вас до нашої Інтернет-Крамниці!

Ваша корзина порожня

Про інтернет-крамниця Nikolay.com.ua!

Ми раді вітати Вас на сторінках нашого Інтернет-Крамниці "РадіоАматор" від ФО-П Євдокимов М.В. (www.nikolay.com.ua). У нас Ви знайдете широкий асортимент електронних та побутових компонентів і техніки для малих та середніх підприємств, для будинку або для особистого користування і різного професійного рівня.

Ідея створення інтернету-крамниці відвідала нас кілька років тому. Ситуація була зовсім банальна: при постачанні устаткування, клієнтові потрібні додаткові аксесуари і компоненти(наприклад, наконечники, контакти, роз'єми і ін.), котре необхідне для конкретного і індивідуального монтажу на об'єкті! Асортимент в місцевих крамницях не балував різноманітністю, а доставка з крупних міст могла коштувати більше самого товару і далеко не кожного продавця погодиться відправляти одиничну кількість покупок "Укрпоштою"!

Метою створення нашого крамниця стало вирішення цієї проблеми. Ми хотіли, щоб кожен мав можливість вибирати зі всього різноманіття продуктів на ринку без прив'язки до місця проживання.

Ми переживаємо почуття гордості, коли наші товари розлітаються в різні куточки країни і використовується різних професій і різним професійним рівнем підготовки, а краща винагорода - це задоволений голос Петра Сергійовича з Кіровограда, який тільки що реалізував розроблений прилад. Коли бачиш результат своєї діяльності, бажання розвиватися не слабшає.

Ми прагнемо підтримувати наш асортимент одночасно широким і збалансованим. Ми віддаємо перевагу як популярним, поширеним моделям, так і маловідомим, але цікавим товарам. Зараз нашим основним пріоритетом є активна взаємодія з покупцями, а також якість сервісу і продукції.

Будучи споживачами побутової техніки, ми розуміємо всю важливість надійності і якості. У зв'язку з цим під час надходження товару на склад наші співробітники проводять подвійну перевірку кожної одиниці. Це дозволяє звести наявність візуальних або технічних дефектів до мінімуму.

З моменту відкриття Інтернет-Крамниці ми безперервно ведемо діалог з нашими покупцями та завдяки цьому спілкуванню постійно удосконалюємо свою роботу!

Сподіваємося, що досвід покупок в нашому Інтернет-Крамниці залишить у Вас приємне враження та повернетеся до нас знову!


З найкращими побажаннями від всієї нашої команди!
Дякуємо Вам та Щастя Вам!

Микола Євдокимов
Засновник Інтернет-Крамниці "РадіоАматор"